Naše psy

Psy sú zoradené podľa veku od najstarších bez rozdielu plemena a pohlavia. Za obsah a pravdivosť údajov zodpovedá majiteľ psa (uvedený v zátvorke).

• údaje o psovi
  • úplne meno, dátum narodenia, plemeno, pohlavie, číslo zápisu v plemennej knihe, titul pred menom (CH krásy a/alebo práce), chovnosť
  • úplne meno otca a matky
  • zdravotné záznamy (DBK, DLK, oči, chrup, výška, genetické vyšetrenia)
  • výstavné ocenenia
  • pracovné skúšky a súťaže (aj nepoľovné). Vzhľadom na poslanie nášho klubu pes by mal mať absolvovanú aspoň 1 skúšku poľovnej upotrebiteľnosti s disciplínami vhodnými pre retrievery.
  • popis psa
  • aspoň jeden, najviac 5 obrázkov, s minimálnym rozlíšením 600 x 450 pixelov a veľkosťou 150 až 300 KB, obrázky označiť menom alebo prezývkou psa

V popise psa je vhodné uviesť niečo z jeho pracovného života, prípadne to oživiť nejakou príhodou zo skúšok, súťaží alebo poľovačiek, netreba to však preháňať. Príspevky zasielajte na e-adresu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Nutnou podmienkou je členstvo majiteľa psa v klube.